П`ятниця, 26.04.2024, 22:01

Головна » 2017 » Грудень » 27 » Вперше на південній стороні міста засяяла новорічна ялинка
Вперше на південній стороні міста засяяла новорічна ялинка
Вперше на південній стороні міста засяяла новорічна ялинка.
Більше 300 дітей різного віку стали учасниками заходу. Творчий колектив міського Палацу культури підготував для дітей новорічну виставу з казковими героями. Веселі танці, конкурси і розваги не дали сумувати ні малечі, ні дорослим.

Міський голова С.Філіпенко привітав всіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами і побажав миру, успіхів та гарного настрою! Сергій Іванович  зазначив, що діти це майбутнє нашої країни, а дорослі повинні дбати,  щоб це майбутнє було світлим та допомагати дитячим мріям стати реальністю.

Малеча віддячила, чим змогла – сяючі посмішки, дзвінкий сміх, бурхливі оплески та гучні вигуки стали вдалим завершенням передноворічних урочистостей.

Були запалені яскраві вогні на новорічній красуні і площа сповнилася  чаруючою атмосферою зимових свят.

Передноворічний час – це завжди особливий період, сповнений радісного передчуття та сподівань, коли здійснюються найзаповітніші мрії. Казкові герої на відмінно відтворили атмосферу казки своїми запальними танцями та жартами.

Ініціаторами та меценатами заходу стали Плохотніков Володимир - ФОП магазин Одеса", Вовченко Сергій - магазин "Будівельник", Кривенко Андрій, Ветренко Петро, Коляда Володимир, Флоренцев Вячеслав та Маніна Анна, депутат міської ради фракції ВО "Батьківщина" Каратєєв Сергій.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 795 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2