Четвер, 09.05.2024, 02:05

Головна » 2013 » Червень » 1 » Все для дітей!
Все для дітей!

12 До Міжнародного Дня захисту дітей майже 300 дітей-сиріт і дітей, що залишилися без батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей побували на цирковій виставі.
«В Міжнародний День захисту дітей хочеться, щоб маленькі жителі Знам’янщини відчували, що вони не самотні і дорослі завжди поруч та дбають про них. Цей день є нагадуванням дорослим про те, що вони повинні поважати права дитини, захищати маленьких громадян від різних негараздів», - наголошує міський голова І.Крижановський
Реалізація нових соціальних ініціатив Президента України «Діти - Майбутнє України» є одним із пріоритетних напрямків роботи у діяльності міської влади. Насамперед, це активізація усиновлення, розвиток сімейних форм виховання. Так, у поточному році 3 дитини влаштовано під опіку, 2 - взято в прийомні сім’ї.
Для дітей артисти цирку підготували цікаву програму з повітряними акробатами, веселими клоунами та дресированими тваринами. Юні мешканці нашого міста отримали незабутнє задоволення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 809 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0