Субота, 04.05.2024, 04:47

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Всесвітній День волонтера
Всесвітній День волонтера
Прийміть щирі вітання з Всесвітнім Днем волонтера і слова подяки від імені кожної людини за безкорисливу працю на благо процвітання і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

«Поспішайте творити добро!» - звертався до людей герой казки Антуана Сент-Екзюпері «Маленький принц».

Воістину насправді сказано: роби добро і воно тобі повернеться сторицею.

Близькі та зовсім незнайомі люди розраховують на вашу щирість та співчуття, очікують від вас добрих справ. Ось чому так важливо знаходити можливість творити їх, допомагати оточуючим з радістю. Готовність прийти на допомогу має бути частиною життя.

Висловлюю вдячність волонтерам за їх небайдужість та активну громадську позицію. Щиро дякую вам за те, що ви від щирого серця робите надзвичайно важливу добру справу. Ваші дії є прикладом реальної допомоги тим, хто поруч, тим, хто захищає нашу країну у важкі часи. Величезна вам подяка і пошана.

Волонтерський рух у нашому місті набирає все більше обертів і, що особливо приємно, - все більше людей долучається до нього.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.

Всім Вам бадьорості духу, невичерпної енергії, міцного здоров’я та благополуччя!

З повагою,

Міський голова            І.Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 924 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1