П`ятниця, 29.03.2024, 06:56

Головна » 2015 » Квітень » 21 » Всесвітня ініціатива «Дерева Миру»
Всесвітня ініціатива «Дерева Миру»
   Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до Всесвітньої ініціативи «Дерева Миру»!

Триває пошук волонтерів у Всесвітню ініціативу «Дерева Миру».Інформаційне повідомлення
Планета щасливих людей.

Чи можна так буде сказати про Землю, якщо люди продовжать знищувати один одного, воювати, вирубувати дерева та вести споживацький спосіб життя?

Питання МИРУ стає актуальним для всього світу.

25 квітня 2015 року в Україні відбудеться Всесвітня ініціатива «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка об’єднала вже 50 країн, жителі яких в один день вийдуть на вулиці своїх міст аби висадити «Дерева Миру».
Ініціатива згуртує людей і їх енергію «ЗА МИР», яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя.
   Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об'єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.
  Кожен має можливість сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото на сайт-інтерактивну карту світу, де можна згодом побачити фото Дерев висаджених з думками про Мир з різних країн світу.
  Метою ініціативи «Дерева Миру» є проявлення позиції ЗА МИР шляхом висадження дерев, що сприяє об'єднанню народів та озелененню країни.
  Сьогодні, як ніколи, людям необхідно усвідомити важливість проблеми МИРУ, адже військові дії відбуваються не тільки в Україні, ОЗЕЛЕНЕННЯ, територія зелених насаджень зменшується, в той час як кількість сміття зростає, і, СПОЖИВАЦЬКОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, для того щоб залишити мирну та чисту наступним поколінням.
  Кожен може долучитися та зробити вагомий внесок в укріплення миру, об'єднання національних спільнот, озеленення, виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток волонтерського руху в Україні.

Реєстрація за посиланням (координатори/учасники): http://goo.gl/Qshmp8
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Організатор проекту
Голова громадської організації «Українські Креативні Реформатори» ТКАЧЕНКО ЛІЛІЯ
+38095-27-29-579,
+38063-436-65-65,

Партнер ініціативи: Всесвітній Глобальний рух «Lets do it world!», який об'єднує понад 11 млн. людей в 112 країнах світу.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 844 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 1.0/1