16:28 Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» | |
![]() Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» була започаткована з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Початок вишиванню було розпочато 8 серпня в Управлінні Казначейства у м. Торецьку в Донецькій області, де з робочим візитом перебувала очільниця Казначейства Т.Слюз. У рамках серпневої робочої поїздки до Донецької та Луганської областей Голова Казначейства власноруч привозила казначеям карту для доповнення орнаменту, нанесення на неї символів міст. Відтоді вишивана карта України передавалася казначеями з однієї області до іншої, наповнюючись кольорами, візерунками і теплом душі всіх, хто долучився до акції. З 20 січня 2017 року карта продовжила свою мандрівку по Кіровоградській області, була передана колегами з Одеської області. Казначейська Берегиня як теплий яскравий вогник, як частинка щирої казначейської душі, відвідує кожен куточок області, осяє своїм світлом кожне управління Державної казначейської служби. ![]() Сьогодні начальник відділення державного казначейства Коноваленко Наталія Іванівна презентувала карту «Вишивана моя Україна» у дитячому дошкільному закладі №7 «Козачок». «Карта вражає різноманітністю вишивок та орнаментів на ній, адже кожен з них передає своєрідність населеного пункту і розповідає за допомогою фарб про історію та дух їх жителів. На карті знаходяться відображення думки і настрої казначеїв, краса довкілля, мрійливі сподівання на кращу добру долю, людські вірування», - зазначила Наталія Іванівна. На захід завітала перший заступник міського голови Валентина Григорівна Загородня, також взяли участь начальник відділу освіти Грекова Л.А., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зіньковська І.В. ![]() Українська вишиванка – це «молитва без слів», а сама карта – оберіг дляв сієї великої казначейської родини, яка об’єднує серця та душі. Карта «Вишивана моя Україна», витвір народної творчості, є символом єдності казначейської спільноти. Казначеї вишивали карту України, Та вкладали у стебки чисту душу І думки про свою країну. Щоби злагода та мир панували всюди, Щоб заможні і щасливі були всі люди, Об’єднала всіх надія, завітала на поріг, Вишивана Україна – казначейський оберіг. | |
|