П`ятниця, 03.05.2024, 20:39

Головна » 2013 » Вересень » 3 » Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок
Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок

12Народ знає Тараса, любить Тараса,
співає його пісні,пересилає з уст в уста
оповіді про нього, як про живого
сучасника і учасниканашої дійсності.
Максим Рильський

Ранок 2 вересня для учнів та педагогів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, як і для усіх школярів та вчителів України, виявився досить незвичайним, але дуже пізнавальним та пам’ятним. О 9 годині ранку, відповідно до розпорядження Президента України Віктора Януковича, відбувся Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, до перегляду якого долучилися учнівський та педагогічний колективи закладу. Трансляція уроку в ефірі Першого національного проведена з метою сприяння вивчення молодим поколінням творчої спадщини Тараса Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річниці ювілею від дня його народження.

Під час телевізійного уроку лектором Київського національного університету імені Тараса Шевченка продемонстровано архівні документи, відеосюжети, ілюстровані матеріали про життя і творчість Великого Кобзаря.

Побачене та почуте справило неабияке враження на глядачів, адже творча спадщина геніального поета, письменника та художника є неоціненним скарбом українського народу, про що також говорив
Джон Ф.Кеннеді: «Я радий, що можу додати свій голос до тих, що вшановують великого українського поета Тараса Шевченка. Ми вшановуємо його за великий вкладу культуру не тільки України, яку він дуже любив і так промовисто описував, а й культуру світу. Його творчість є благородною частиною нашої історичної спадщини».

Заступник директора з виховної роботи
Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7
Попова Т.М.