П`ятниця, 29.03.2024, 01:05

Головна » 2017 » Березень » 23 » Всеукраїнський турнір з гандболу у місті Гребінка
Всеукраїнський турнір з гандболу у місті Гребінка

17-18 березня 2017 року у місті Гребінка Полтавської області відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу де приймали участь команди з міст Конотоп, Гребінка та Знам’янка. Наше місто представляв Гандбольний клуб  «Локомотив».

Обігравши місцеві команди у фіналі зустрілись команда Гандбольний клуб «Локомотив» та команда з міста Конотоп.

За результатами зустрічі команда Гандбольний клуб «Локомотив» виборола  ІІ місце. До складу команди входили: Дзиґа Сергій, Сізов Юрій, Безребрий Валерій, Сопов Михайло,  Кураєв Віктор, Балясник Данило, Щупка Сергій, Щава Сергій,  Нежебецький  Родіон, Лінник Валентин, Лежненко Микола та Довгаленко Володимир.

Команда дякує за підтримку міському голові Сергію Філіпенку та відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Голова правління Гандбольний клуб «Локомотив»
Володимир Довгаленко
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 848 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4