Субота, 20.04.2024, 13:19

Головна » 2013 » Грудень » 13 » Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції делегація на чолі з міським головою Ігорем Борисовичем Крижановським, головою міської громадської організації «Союз-Чорнобиль» Миколою Сергійовичем Бровком відвідала на дому тяжкохворих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ліквідаторам було вручено продуктові набори, грошову допомогу за рахунок коштів міського бюджету.
Ігор Борисович висловив всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС велику вдячність та шану за їх героїзм і мужність.
12Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів вони ліквідовували наслідки страшної катастрофи, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише нашої держави, а й усієї планети.
Міський голова побажав ліквідаторам міцного здоров'я, сили, бадьорості духу, миру та злагоди у родинах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 739 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/2