Четвер, 25.04.2024, 15:08

Головна » 2015 » Травень » 22 » Вшанували пам'ять Великого Кобзаря
Вшанували пам'ять Великого Кобзаря
  Без минулого немає сучасності, а отже – майбутнього. В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство, до них належить й ім’я великого українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.
  22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, був відданий українській землі 22 травня 1861 року на Чернечій горі в Каневі.
  Сьогодні, в цей знаменний день, представники міської та районної влади, громадськості зібрались біля пам’ятника Кобзарю, щоб вшанувати пам‘ять великого поета.
Звертаючись до присутніх, міський голова Ігор Борисович Крижановський сказав: « У кожного народу є імена, які він береже у своїй пам’яті та передає з покоління в покоління. Для нас українців таким генетичним кодом, за яким нас впізнає весь світ є Шевченко.
Наш народ щасливий, що
12має такого Пророка, який так любив нашу Україну .
Адже Шевченко для нас не тільки Пророк, він наш взірець любові до України. Тарас Григорович не просто любив Україну, а сам був тією любов’ю.
  Шевченко – це символ віри та єдності України, любові до Батьківщини. Шевченко – це голос українського народу, тому люди читали й будуть читати великого Кобзаря.
  Ми повинні нести гідно у своїх серцях вічне слово Кобзаря, рівнятися своїми ділами та думками на нього, втілювати його заповіти у життя. І тоді в Україні насправді здійсниться пророцтво, яке Шевченко нам заповідав:
«І на оновленій землі врага не буде – супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».
Ведучі згадали непростий життєвий шлях Т. Шевченка, його внесок у розвиток культурної спадщини України, прагнення донести до кожного велич нації та любов до рідної землі.
   Насамкінець на знак глибокої поваги і шани присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 929 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/3