П`ятниця, 17.05.2024, 08:25

Головна » 2012 » Травень » 9 » Вшанували пам’ять загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни і у смт. Знам'янка Друга

12         Вшанували пам’ять загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни і у смт. Знам'янка Друга. Там відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, селищний голова С.Філіпенко, депутат міської ради І.Качанов. До пам'ятника полеглим солдатам поклали вінки та квіти. Зі словами вдячності до ветеранів звернулися представники місцевої та селищної влади.
Мешканці селища кажуть, свято Перемоги - щасливий і, водночас, сумний день. Адже за наше мирне сьогодення багато воїнів під час Великої Вітчизняної війни поплатилися життям.

12          Прийшли на мітинг і ветерани Великої Вітчизняної. Вони зізнаються, досі пам’ятають своїх рідних та товаришів, які загинули у часи війни.
Багато на мітингу було й молоді. Вони висловили слова вдячності ветеранам та поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам-визволителям.
Після мітингу справжньою фронтовою кашею пригощали усіх охочих.
Цього ж дня на стадіоні загальноосвітньої школи № 6 відбувся матч на кубок селищного голови по футболу серед шкіл № 6 та № 7 смт. Знам'янка Друга, присвяченого 67-річниці Великої Перемоги.
Міський голова І.Крижановський привітав учасників, вболівальників футболу та надав перше право удару по м'ячу селищному голові Сергію Філіпенку та директорам даних шкіл..

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 758 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0