Середа, 01.05.2024, 23:08

Головна » 2013 » Травень » 7 » Вшанували ветеранів
Вшанували ветеранів

12         9 Травня, День Перемоги! Це — одночасно і радісне, і сумне свято. До цих пір не існує в нашому місті, в нашій країні родини, яку б не торкнулася страшна, жорстока війна.
У це велике свято ветерани по—військовому скупі на виявлення почуттів. Вони з тремтінням у голосі розповідають про найважливіші для них моменти війни, вітають один одного зі святом.
12         Напередодні 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні міський голова І. Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, голова Знам’янської міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, члени громадської організації, депутати міської ради, представники міськвиконкому відвідали 83 ветеранів Великої Вітчизняної війни вдома.
Такі зустрічі додають нашим ветеранам душевного тепла, сили духу, оптимізму, впевненості в завтрашньому дні.
12         Під час проведених зустрічей ветеранам були вручені вітальні листівки, подарунки з побажаннями зустріти разом ще не одну весну.
Ветерани в свою чергу побажали керівництву міста успіхів, нових трудових звершень у справі продовження розвитку Знам’янщини з метою покращення матеріального добробуту його жителів.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 877 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0