Середа, 24.04.2024, 00:56

Головна » 2015 » Серпень » 28 » Вшанування Пам'яті Віктора Голого
Вшанування Пам'яті Віктора Голого
  28 серпня вшанувати пам’ять загиблого під час антитерористичної операції рядового зенітного розрахунку 42 батальйону територіальної оборони Віктора Анатолійовича Голого, який героїчно загинув, захищаючи цілісність, суверенітет і незалежність України 28 серпня 2014 року, на цвинтарі в селі Плоскому Знам’янського району зібралися родина та близькі героя, міський голова І.Б.Крижановський, голова політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Свобода» О.Я. Тягнибок, товариші Віктора, члени ВО «Свобода», представники козацтва, учні та учителі школи та просто небайдужі знам’янчани.
Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Віктора. І його рідні, і друзі, і однопартійці згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, свідомого громадянина-патріота, доброго і люблячого чоловіка і батька.
  Герої, які віддали життя за Україну - не вмирають! Їх приклад самопожертви будитиме сумління українців до побудови вільної, незалежної, заможної, процвітаючої України! Вони будуть жити в людській пам’яті поки буде існувати Українська Нація, Українська Держава!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 946 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/4