09:38 Вшанування пам'яті жертв політичних репресій | |
![]() Багато суворих випробувань, жертв, і позбавлень випали в XX столітті на долю нашої країни. Війна, голод і розруха, політична нестабільність все це заставляло знов і знов відновлювати зруйновану країну. Але і на цьому фоні страшними сторінками нашої історії стали політичні репресії. Більш того, принижені і знищені кращі з кращих, в яких і в думках не було боротися проти свого народу. Тисячі інженерів, сотні тисяч замучених, розстріляних, занепащених партійців, мільйони селян, маршали і генерали, учені і поети, письменники і ![]() Щорічно, третьої неділі травня, в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. З цієї нагоди відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні. ![]() Покладанням квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв політичних репресій керівники міської влади, представники підприємств, установ та організацій, громадськість міста. Боляче згадувати таке страшне минуле, але це минуле нашого народу, і ми повинні пам’ятати і не забувати про ті події 20-х 30-х та 40-х років, які до цих пір є страшною раною у наших серцях. Тому ми з вами повинні нести нашу історію у майбутнє: справжньою, нехибною, незміненою ![]() Кожен з нас повинен пам’ятати про цю трагедію, яка змусила згадати історію та замислитися над майбутнім. Віримо, що наша загальна пам'ять стане заставою того, щоб ніколи не повторилися подібні трагедії. | |
|