Неділя, 05.05.2024, 08:14

Головна » 2014 » Травень » 16 » Вшанування пам'яті жертв політичних репресій
Вшанування пам'яті жертв політичних репресій
   У весняні дні, коли цвітуть каштани, яблуні, бузок, коли вся природа буяє, ми вшановуємо мільйони невинних жертв політичних репресій. У цей день щороку краса зустрічається зі смертю.
    Ми згадуємо тих, у кого тоталітарна система забрала життя. Позбавлені навіть права бути похованими за християнським звичаєм. Вони втратили життя через владолюбство диктаторів, через те, що наважувалися думати інакше, таким чином спокутували гріх української бездержавності.

День пам’яті жертв політичних репресій не лише данина пам’яті минулому, але пересторога майбутньому – наочна ілюстрація того, до яких страшних наслідків приводить втрата Незалежності України, демократичних набутків, свободи слова, дотримання громадянських прав.
   З цієї нагод
12и відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні.
  Вшанувати пам’ять жертв політичних репресій прийшли керівники міської та районної влади, представники підприємств, установ та організацій міста, громадськість міста.
Квіти до пам’ятного знаку поклали: міський голова Ігор Крижановський, керуюча справами міськвиконкому Лілія Меренкова, голова Знам’янської районної державної адміністрації Юрій Григораш, голова Знам’янської районної ради Тетяна Михайлова.
Присутні вшанували пам'ять полеглих у таборах тоталітарного режиму хвилиною мовчання.
В релігійних громадах міста проведено молебні в пам’ять жертв політичних репресій.
   День пам'яті жертв політичних репресій поєднує великою скорботою всіх нас, незалежно від національності й мови спілкування, віросповідання й місця проживання.12

Кожен з нас повинен пам’ятати про цю трагедію, яка змусила згадати історію та замислитися над майбутнім. Віримо, що наша загальна пам'ять стане заставою того, щоб ніколи не повторилися подібні трагедії
12.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 900 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1