Субота, 04.05.2024, 20:06

Головна » 2014 » Березень » 31 » Всі громадяни України, незалежно від політичних та релігійних поглядів, повинні об’єднатися
30 березня біля міського Палацу культури зібралися представники різних релігійних конфесій міста, щоб спільною молитвою помолитися за мир в Україні.

Представники релігійних громад євангельських християн Української християнської церкви „Нове покоління”, (парафії) Покрови Пресвятої Богородиці Української Автокефальної православної Церкви (оновленої) м. Знам’янка, Християн Віри Євангельської "Двері життя”, Християн Віри Євангельської, Об’єднаної церкви Християн Віри Євангельської, Української Греко-католицької церкви (парафії) Успіння Пресвятої Богородиці виступили із закликами щодо збереження миру та спокою на Україні. Вони були єдині в думці про єдність українського суспільства.

Міський голова Ігор Борисович Крижановський звернувся до присутніх із словами: «Всі громадяни України, незалежно від політичних та релігійних поглядів, повинні об’єднатися, і зробити все, щоб у нашій державі та місті були спокій, злагода, розуміння один одного.

Все це нам необхідно заради розвитку України та майбутнього прийдешніх поколінь!»

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 895 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0