П`ятниця, 19.04.2024, 23:28

Головна » 2012 » Січень » 19 » Встановлені орієнтовні терміни
Встановлені орієнтовні терміни

12  18 січня 2012 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького відбулась робоча нарада, за участю начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Брунцвік, керівника міської аварійної служби О.Джулая, інженера місьгазу В.Оношенка, начальника Знам'янського РЕМ О.Ковбасюка, заступника міського відділу освіти М.Семенкова, представниками ПП ВТ "Кіровоградтрансгазбуд" по питанню виконання робіт по підключенню до мереж газопостачання та електропостачання та проведення пусконалагоджувальних робіт на котельнях ЗШ № 2, міського Палацу культури, ДЮСШ. Встановлені орієнтовні терміни (18-19 січня 2012) підключення даних об'єктів до газопостачання. Після чого буде розпочато проведення пусконалагоджувальних робіт.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 687 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0