Понеділок, 13.05.2024, 20:53

Головна » 2012 » Лютий » 29 » Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради
Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

12         29 лютого 2012 року під головуванням начальника відділу архітектури та містобудування І.Качанова, за участі міського голови І.Крижановського, першого заступника міського голови В.Джулая, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького, начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Брунцвік відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Під час засідання присутні були ознайомлені з новим Положенням та складом архітектурно-містобудівної ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету Знам'янської міської ради від 8 грудня 2011 року № 724. Також були розглянуті відповіді Українського державного інституту проектування міст імені Ю.М.Білоконя "Діпромісто" відповідно до зауважень та пропозицій за результатами громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів проекту Генерального плану м. Знам'янка Кіровоградської області.

12          За наслідками проведеної наради вирішено і надалі співпрацювати з Українським державним інститутом проектування міст імені Ю.М.Білоконя "Діпромісто" по внесенню змін в містобудівну документацію в обсязі технічних помилок. Внесення змін щодо меж міста, територіального розвитку, функціонального зонування території можуть бути виконані за окремою угодою, за умови додаткового фінансування.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 778 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0