Четвер, 02.05.2024, 07:43

Головна » 2011 » Листопад » 3 » Взаємодія місцевих органів влади та філії Публічного акціонерного товариства (ПАТ) «Кіровоградобленерго»

12          Відбулась нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації С.Яременка в якій взяв участь перший заступник міського голови В.Джулай. На засіданні розглядалось питання взаємодії місцевих органів влади та філії Публічного акціонерного товариства (ПАТ) «Кіровоградобленерго» по вирішенню питання будівництва нових мереж та відновлення раніше існуючих мереж освітлення міст та сіл області. Як зауважив Володимир Олександрович:
- В нашому місті та селищі Знам'янка Друга заплановано на листопад-грудень будівництво мереж освітлення північного житлового масиву (район Пуансон), вул. Героїв Сталінграду та декількох вулиць в селищі Знам'янка Друга. Роботи будуть розпочаті після надходження коштів з державного бюджету.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 779 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0