11:15 Взаємозв'язок в роботі вчителів – логопедів, вихователів та батьків під час корекційної роботи з дітьми з особливими потребами | |
![]() З доповіддю «Співпраця вчителя – логопеда з батьками – запорука успішного подолання мовленнєвих вад дошкільників» виступила вчитель – логопед ДНЗ №6 Угренович О.І. Під час виступу Олена Іванівна широко розкрила дане питання і презентувала присутнім буклет, в якому описані ефективні, сучасні форми взаємодії з батьками, щодо успішного подолання мовленнєвих вад дошкільників. ![]() Під час обговорення вищезазначених тем вихователь ДНЗ №7 Таніна О.О. поділилася власним досвідом роботи щодо плідної співпраці вчителя – логопеда та вихователів під час роботи над виправленням вад мовлення у дітей. Вчитель – логопед ДНЗ №8 Ладожинська Л.К. розповіла про форми роботи з батьками, які використовуються нею та дозволяють покращити процес по формуванню комунікативної компетентності кожної дитини. ![]() Завідувач міської психолого - медико – педагогічної комісії Білоконь Н.В., підводячи підсумки науково – методичного семінару, зазначила, що питання взаємодії вихователів, вчителів – логопедів та батьків дуже важливі під час роботи з дітьми. Тільки працюючи разом можна досягти гарних результатів щодо мовного розвитку кожної дитини. | |
|