Неділя, 05.05.2024, 02:43

Головна » 2014 » Травень » 20 » Вже втретє найвищу нагороду фестивалю завойовують наші колективи
Вже втретє найвищу нагороду фестивалю завойовують наші колективи

17-18 травня 2014 року в м. Кіровограді відбувся XXIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Для участі в заході було заявлено 34 учасники. Знам’янку представляли народний аматорський хоровий колективів «Барвінок» Знам’янського МПК та народний аматорський хоровий колектив «Джерело» Знам’янського локомотивного депо.

Вже втретє найвищу нагороду фестивалю завойовують наші колективи.

Вітаємо Кулик Вікторію та колектив «Джерело» з відзнакою фестивалю та Мельниченко Євдокію Павлівну заслуженого працівника культури України і колектив «Барвінок» з головною перемогою - Гран-прі фестивалю .
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 724 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1