Головна »
2011 » Листопад » 28 » Взято до уваги звернення міської влади про надання місту додаткової дотації на ремонт доріг
15:23 Взято до уваги звернення міської влади про надання місту додаткової дотації на ремонт доріг |
25 листопада 2011 року перший заступник міського голови В.Джулай взяв участь у нараді, яку проводив заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Яременко з питання організації робіт по ремонту доріг в містах обласного значення. Взято до уваги звернення міської влади про надання місту додаткової дотації в сумі 1,4 млн. на виконання цих робіт.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 633 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |