Субота, 20.04.2024, 15:04

Головна » 2017 » Січень » 10 » З 06 по 10 січня 2017 року за сигналом «Тривога» пожежно-рятувальний підрозділ м.Знам’янки виїжджав 7 разів
Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:
м.Знам'янка:  надана допомога по рятуванню тварини.
Знам'янський р-н, с. Казарня:  надано допомогу по буксируванню легкового автомобіля  з снігового замету.

Знам'янський р-н, с. Трепівка: надано допомогу по буксируванню легкового автомобіля  з снігового замету.

м.Знам'янка: надано допомогу по буксируванню вантажного  автомобіля з причипом з снігового замету.

Знам'янський р-н, с. Богданівка: виникла пожежа  в житловому будинку. Причина пожежі встановлюється.

Знам'янський р-н, с. Макариха: виникла пожежа  дровника та літньої кухні. Причина пожежі встановлюється.

Працівниками швидкої допомоги  госпіталізовано 3 особи з діагнозом переохолодження та обмороження кінцівок. До мобільного пункту обігріву, що розташований  м.Знам’янка по вул.Віктора Голого,104. звернулась одна особа.

Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області закликає Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101”.
Категорія: Новини Знам’янського МРВ УДС НС України в Кіровоградській області | Переглядів: 834 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1