Субота, 04.05.2024, 18:19

Головна » 2014 » Липень » 22 » З 1 липня 2014 року допомога по догляду за дитиною до 3-х років не виплачуватиметься і зміниться розмір допомоги при народженні дитини

З 1 липня поточного року виплата допомоги по догляду за дитиною віком до трьох років припиняється тим, хто її отримував раніше та не буде призначатися тим жінкам, які йтимуть у відпустку по догляду за дитиною. Так, Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 р. № 1166-VІІ саме з 01.07.2014р. вилучено розділ IV «Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» із Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.1992 р. № 2811-ХII.

25 червня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №208, яка врегульовує усі питання щодо призначення допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці (тобто народженої до 1 липня 2014 року), на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 гривень, що дозволить зарахувати зазначеним особам до трудового стажу період догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 року, надається у фіксованому розмірі 41 280 гривень незалежно від кількості дітей у сім'ї. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами, що складає 860 гривень щомісячно.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 943 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0