П`ятниця, 03.05.2024, 02:38

Головна » 2013 » Серпень » 12 » З 1 вересня готівкові розрахунки обмежені до 150 тисяч гривень
З 1 вересня готівкові розрахунки обмежені до 150 тисяч гривень

12  При розрахунках понад названу суму суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці) та пересічні громадяни мають використовувати безготівкову форму.

Граничні суми розрахунків готівкою виглядають наступним чином:

- між підприємцями (підприємствами) протягом одного дня – у розмірі 10 тисяч гривень;

- фізичної особи з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) – у розмірі 150 тисяч гривень;

- фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню (наприклад, договір купівлі-продажу будинку, квартири або автомобіля) - 150 тисяч гривень.

При цьому обмеження не поширюються на розрахунки підприємств (підприємців) із бюджетами і державними цільовими фондами; добровільні пожертвування і благодійну допомогу, а також використання коштів, виданих на відрядження.

Для довідки: відповідні норми передбачені постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 06.06.13 р. №210 та викладеним у новій редакції Положенням про ведення касових операцій у національній валюті, затвердженим постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637.

ГДПІ з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Знам»янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 689 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1