Субота, 20.04.2024, 15:41

Головна » 2013 » Грудень » 9 » З 70 – ю річницею визволення міста від німецько – фашистських загарбників
З 70 – ю річницею визволення міста від німецько – фашистських загарбників
Шановні знам’янчани!

Від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету
прийміть щирі вітання з 70 – ю річницею визволення міста
від німецько – фашистських загарбників

У ці дні, коли міста України одне за одним відзначають 70 - річчя визволення територій від німецько – фашистської окупації, прийшла ця світла дата і до нашого міста.
Сьогодні ми схиляємо голови перед мужністю, героїзмом наших визволителів, перед пам'яттю тих, хто віддав своє життя задля миру на нашій землі. Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у меморіалах Слави. У пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі та відданості, які проявили наші воїни на фронтах Великої Вітчизняної війни. Наш святий обов'язок - дбати про живих ветеранів, щоб герої військових років не відчували себе забутими і самотніми, були оточені турботою та увагою.
Хай сила визволеної Знам’янської землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, багато у нашій державі. Наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості.
Бажаю всім нам здоров’я, щастя, упевненості в прийдешньому дні, мирного неба, ніколи не зазнати ні нам, ні нашим дітям та онукам воєнних лихоліть.

З повагою

міський голова                                                         І. Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 757 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2