Середа, 24.04.2024, 00:51

Головна » 2016 » Березень » 14 » З чергового засідання виконавчого комітету
З чергового засідання виконавчого комітету
Міський голова Філіпенко Сергій Іванович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 16 проектів рішень. Затверджено - 16.

Керуючись ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту», виконавчий комітет міської ради визначив структуру навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2016/2017 навчальному році, а саме:

Термін організації проведення навчальних занять:
І семестр – з 01 вересня по 28 грудня 2016 року;
ІІ семестр – з 11 січня по 31 травня 2017 року;

Термін проведення канікул (орієнтовні):
осінні – з 24 жовтня по 01 листопада 2016 року – 8 днів;
зимові – з 27 грудня 2016 по 11 січня 2017 року – 15 днів;
весняні – з 27 березня по 03 квітня 2017 року – 7 днів.

Розглянувши результати обстеження, проведеного у лютому 2016 року працівниками управлінь та відділів міськвиконкому відповідно до розпорядження міського голови від 03.02.2016 р. № 21 «Про проведення обстеження перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування», виконавчий комітет міської ради затвердив результати обстеження перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування, проведеного у лютому 2016 року .

Розглянувши заяву ОСОБИ_1, щодо проведення ярмарку-продажу "Все для саду та городу" саджанців, квітів, посадкового матеріалу, добрив, меду та продуктів бджільництва, з метою впорядкування розміщення об’єктів роздрібної торгівлі для здійснення сезонної торгівлі на території міста, забезпечення належного контролю, керуючись Правилами роботи дрібно роздрібної торговельної мережі, виконавчий комітет міської ради надав ОСОБІ_1 дозвіл для проведення ярмарку-продажу "Все для саду та городу" саджанців, квітів, посадкового матеріалу, добрив, меду та продуктів бджільництва з 22 березня по 27 березня 2016 року на площі "Героїв Майдану", забезпечуючи при роботі дотримання умов дорожнього руху та санітарно-гігієнічні вимоги.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 894 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/5