Середа, 03.07.2024, 06:28

Головна » 2015 » Травень » 20 » З Днем банківських працівників
З Днем банківських працівників
         Шановні працівники банківських установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом!
  Банківська система щонайменше на крок випереджає інші сектори економіки як у питаннях свого внутрішнього розвитку, так і за рівнем позитивного впливу на економічні процеси у державі. А працівники банківських установ докладають максимум зусиль, знань і професіоналізму, аби сповна спрямувати банки на службу громадян.
  У цей день прийміть найщиріші побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги. Нехай ваша робота і надалі буде ясним променем, що освітлює будні і свята нашого суспільства. Бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх ваших намірів у життя.

З повагою,
                Міський голова                                                          І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 894 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/2