П`ятниця, 29.03.2024, 00:47

Головна » 2016 » Грудень » 7 » З Днем місцевого самоврядування
З Днем місцевого самоврядування
Шановні жителі міста, депутати міської  ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, ветерани праці, працівники виконавчого комітету Знам’янської міської ради!

Прийміть мої щирі  вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування, який щорічно відзначається в Україні 7 грудня.

Впевнений, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це - найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Нам з вами необхідно щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя та життєдіяльність нашого міста.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми   належним чином задовольним потреби й надії жителів нашого рідного міста. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо  громади, кожній знам’янській родині, кожному знам’янчанину міцного здоров`я, достатку і благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги!

З повагою,
Міський голова                                                                           С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 762 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.4/5