Четвер, 02.05.2024, 02:06

Головна » 2011 » Вересень » 2 » З Днем підприємця
З Днем підприємця
12        Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. З нагоди Дня підприємця у міськвиконкомі відбулося урочисте зібрання. Привітав учасників зібрання міський голова Крижановський І.Б., вручив відзнаки за сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток громадського життя міста та з нагоди Дня підприємця. Почесною грамотою Знам`янської міської ради нагороджено Волощук Л.В., Савельєва І. М., Грамотою Знам`янської міської ради - Корчинського Я.Г., Суворова О.В., Челпанова М.В., Подякою - Вуйків С.Г., Мацегут В. А., Слюсара О. В., Шубіна В. Ф., Щурова В.В., Романа В. М.
12       У місті зареєстровано 1554 підприємців – фізичних осіб та 305 – юридичні особи. Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень у місті. Плідний діалог між владою та бізнесом підтримує міська Спілка підприємців, яку очолює Кліпацький С. В. Від міської Спілки підприємців привітав учасників зібрання заступник голови Спілки, керівник Знам`янського міського комунального підприємства "Ринокторгсервіс", депутат міської ради Савєльєв І.М.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 745 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0