Вівторок, 30.04.2024, 14:05

Головна » 2014 » Січень » 22 » З Днем Соборності та Свободи України
З Днем Соборності та Свободи України
12Дорогі знам’янчани!
Виконавчий комітет Знам’янської міської ради щиро вітає вас із Днем Соборності та Свободи України.

Для України, однією з найважливіших дат в історії є 22 січня – День Соборності та Свободи!

В цей день відбулось об’єднання століттями відірваних одна від одної частин України – Західноукраїнської Народної республіки та Наддніпрянської України.

Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців, символізує собою єдність українських земель та незламність духу українського народу.

День Соборності України є ще одним нагадуванням, що ми – єдина держава, єдиний народ з реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Саме тому, ми повинні цінувати і оберігати єдність нашої держави та зробити все для її процвітання.

Гортаючи сторінки нашої держави, приходить велике розуміння того, скільки людей віддали своє життя за те, щоб нині ця земля вільно дихала, щоб люди, народжені тут, були щасливими господарями своєї землі. Адже свобода, незалежність – найцінніший дарунок!

Тільки спільними зусиллями ми зможемо збудувати таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки.

З нагоди свята зичу всім знам’янчанам здоров'я, злагоди, сил, натхнення і твердо вірю в наш спільний для всіх успіх.

Нехай вам щастить у всіх справах на благо рідного міста, на благо України!

З найкращими побажаннями

міський голова           Ігор Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 891 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1