Субота, 04.05.2024, 23:19

Головна » 2013 » Жовтень » 11 » З ювілеєм!
З ювілеєм!
 10 жовтня своє 75-ти річчя зустрів Мельниченко Яків Йосипович- талановитий музикант, досвідчений викладач, мудрий наставник та колишній керівник Знам’янської дитячої музичної школи імені М.В.Лисенка. Народився Яків Йосипович 10 жовтня 1938 року, в с.Косяківці Таращанського району, Київської області, в сім´ї селянина – колгоспника. В 1945 році – пішов в перший клас Косяківської початкової школи, яку закінчив у 1949 році. У 1955 році, після закінчення середньої школи рік працював у колгоспі, різноробочим. В 1956 році виїхав в Чернівецьку область, Сторожинецький район, с.Клинівку, де працював завідуючим клубом. В 1957 році Яків Йосипович вступив до Чернівецького училища,після закінчення якого, по призначенню, працював в Сторожинецькому РБК акомпаніатором, звідки і був призваний до лав Радянської армії. Після закінчення служби, в 1962 році, поступив в Харківський державний інститут культури, який закінчив в 1967 році. З цього ж року Яків Йосипович почав працювати в м.Тетієві, Київської області в будинку культури, а з лютого 1967 року був призначений директором Тетіївської дитячої музичної школи. На цій посаді він пропрацював до 15 серпня 1971 року. В серпні 1971 року Яків Йосипович, з сім´єю, переїздить в м. Знам´янку, де його призначають викладачем, по класу баяна в дитячу музичну школу.. З цього ж року він працює з хоровим колективом Знам´янської бальнеологічної лікарні до 1993 року. В 1994 році Мельниченко Я.Й. був призначений на посаду директора Знам´янської дитячої музичної школи, де пропрацював до 2003 року.
Адміністрація, профспілковий комітет, працівники музичної школи, привітали ювіляра з святом, побажали міцного здоров’я, людського тепла від дітей, онуків та колег.

Вік мудрості - сімдесят п'ять -
Настав, як завжди, несподівано.
Попереду багато радісних років,
Книга життя ще не прочитана.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 992 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/1