Вівторок, 30.04.2024, 16:50

Головна » 2014 » Січень » 20 » З ювілеєм!
З ювілеєм!
   Ветерану Великої Вітчизняної війни Ткаченко Анастасії Прокопівні виповнилося 90 років.
   З цієї нагоди до затишної осели іменинниці завітали міський голова Ігор Борисович Крижановський, голова Знам’янської міської організації ветеранів України Ганна Олексіївна Бабійчук.
   Вітаючи ювілярку від імені міської ради та виконавчого комітету, міський голова сказав: "Мудрість визначається не цифрами в день народження, її завжди видно у вчинках і справах. Прийміть глибоку шану та повагу Вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров"ї !»
   Ігор Борисович висловив надію зустрітися через 5 років, вже на 95-літній ювілей, і традиційно привітати ювілярку.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 829 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/2