Четвер, 18.04.2024, 20:32

Головна » 2017 » Грудень » 5 » З Міжнародним днем волонтера
З Міжнародним днем волонтера
Шановні друзі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтерів!

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Сердечно вдячний вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

З повагою,
Міський голова                                                                                               С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 592 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1