Четвер, 28.03.2024, 15:26

Головна » 2011 » Вересень » 9 » З професійним святом!
З професійним святом!
12      На честь Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у міському виробничому управлінні газового господарства відбулися урочистості. Учасників зібрання з професійним святом привітали та вручили грамоти, грошові винагороди кращим працівникам директор інженерно-експлуатаційного департаменту, головний інженер ВАТ "Кіровоградгаз" Стрижак Володимир Миколайович, міський голова Крижановський Ігор Борисович, голова Знам’янської райдержадміністрації Горб Віктор Павлович, голова Знам’янської районної ради Михайлова Тетяна Андріївна.
12        Гості подякували присутнім за їх нелегку, а часом і небезпечну працю, побажали достойної заробітної плати, вдячності від населення, миру та злагоди у сім`ях, а також, пообіцяли зробити все залежне від них для того, щоб ці побажання здійснились якомога швидше.
12         Керівник міського виробничого управління газового господарства Самарін Федот Васильович також привітав підпорядкований йому колектив зі святом.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 722 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0