16:13 З професійним святом працівників прокуратури вітали міський голова та секретар міської ради | |
![]() ![]() Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість. Переконані, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу. Бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! - з такими словами звернулось керівництво міста до працівників Знам'янської транспортної та міжрайонної прокуратур. | |
|