09:33 З робочою поїздкою в місті перебував перший заступник голови облдержадміністрації А.Ніколаєнко | |
![]() Питання продовження будівництва нової школи в місті не вирішувалося роками. І лише минулого року з ініціативи губернатора Кіровоградської облдержадміністрації С.Ларіна та міського голови було поновлено будівництво нового триповерхового приміщення школи на 850 учнів. Наразі тут вже виконано підготовчі роботи, виготовлено покрівлю,ведеться монтаж перестінків та встановлення вікон. «В області реалізується масштабний проект - новий стандарт освіти. У його рамках я поставив завдання перед виконкомом – забезпечити рівний доступ до якісної освіти усіх учасників навчально-виховного процесу. Наші діти повинні здобувати знання в комфортних умовах», – сказав Ігор Борисович. ![]() Як повідомлялося раніше, у нашому місті будується одна з найбільших міських шкіл в області. Загальна вартість будівництва школи складає близько 30 млн грн. Цього ж дня перший заступник голови ОДА провів робочу нараду, в якій взяли участь: міський голова І.Крижановський та перший заступник міського голови В.Джулай. Під час наради було обговорено низку важливих питань життєдіяльності міста: соціально-економічний розвиток міста, наповнення міського бюджету, питання енергозбереження. Керівництво міста в свою чергу проінформувало про заходи, виконання яких заплановано міськвиконкомом у поточному році. | |
|