Середа, 01.05.2024, 17:59

Головна » 2013 » Травень » 28 » За 4 місяці поточного року Знам’янською ОДПІ видано 632 реєстраційних номери
За 4 місяці поточного року Знам’янською ОДПІ видано 632 реєстраційних номери
12  Більше половини реєстраційних номерів облікової картки платника податку ( ідентифікаційніих кодів) отримали особи віком до 16 років. В переважній більшості це діти, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання, до вступу в вищі навчальні заклади; ті, хто отримали спадщину, призові винагороди за участь у олімпіадах; діти-сироти, над якими здійснюється опікунство та у разі виїзду за кордон».
Нагадуємо, що дитина, яка не досягла 16-річного віку або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ДРФО). В інтересах дитини це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).
Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі видається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи або її уповноваженої особи до державної податкової інспекції за місцем проживання. У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податку.

Сектор зв’язків з ЗМІ та громадськістю

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 796 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0