П`ятниця, 26.04.2024, 08:59

Головна » 2011 » Жовтень » 6 » За добре серце - турботливі руки
За добре серце - турботливі руки

12          Людяність, милосердя, добро такі знайомі нам ці слова. Все частіше ми говоримо про них, а чи кожна душа відкрита для добра?. Чомусь сьогодні наше суспільство заражене вірусом егоїзму, зла й жорстокості. Зачерствіли людські серця, заросли рясною байдужністю до чужого горя, чужої біди, яких у нашому житті дуже багато. З давніх - давень закономірно вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку.

Не сумуйте старенькі !
Сині весни пройшли, промайнули.
Наче коні промчали літа.
Не помітили їх не збагнули,
Як постала пора золота .

12           Усі ми - люди. Тож будьмо добрими, людяними, милосердними, нехай не черствіють наші душі в щоденних клопотах. Бережімо ж свої серця від усього злого. Сьогодні дзвони б’ють на сполах, закликають нас до милосердя, доброти. Бо тільки доброта й милосердя роблять нас справжніми людьми. Хай наші серця завжди відгукуються на них і відкриваються до добра. Нехай у кожній душі запанує любов і радість добро і світло. Тільки людина наділена високими благородними рисами. Будьмо ж милосердними до тих хто потребує нашої уваги . В бібліотеці № 1 була проведена година доброти для людей похилого віку, також на це свято було запрошено юриста міськвиконкому Данільченко Ю.В, який дав відповіді на різні питання, які цікавили громадян, а також дав роз’яснення про нове в пенсійній реформі.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 766 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0