Середа, 24.04.2024, 04:08

Головна » 2011 » Жовтень » 5 » За інформацією прес-служби Президента України Віктора Януковича
За інформацією прес-служби Президента України Віктора Януковича
12      Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської облдержадміністрації ,сьогодні за ініціативою керівництва Верховної Ради України та лідерів депутатських фракцій відбулася робоча зустріч із Главою держави щодо ухвалення нового Закону «Про вибори народних депутатів України».
«До виборів лишається трохи більше року, тому є потреба і можливість у своєчасному ухваленні рішення щодо законодавчого забезпечення», – наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
Під час зустрічі сторони заслухали інформацію керівника робочої групи з підготовки нового виборчого закону Міністра юстиції України Олександра Лавриновича щодо напрацьованого законопроекту.
«Робоча група добре попрацювала, напрацьовано серйозний документ. Сьогодні ця робота добігає кінця, і я приймаю пропозицію Голови Верховної Ради, щоб подальша робота над законопроектом йшла у парламенті, і узгоджений законопроект вносився лідерами депутатських фракцій на розгляд Верховної Ради», – наголосив Віктор Янукович.
Раніше Президент України своїм розпорядженням утворив робочу групу за участю міжнародних експертів із метою створення нового демократичного виборчого законодавства
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 654 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0