Субота, 20.04.2024, 12:20

Головна » 2011 » Липень » 20 » За співпрацю з релігійними громадами
За співпрацю з релігійними громадами

Відбулося розширене засідання міської комісії сприяння контролю за дотриманням законодавства України про свободу совісті та релігійні організації, яке провела голова комісії, керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко. На засіданні розглядалося питання про стан виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Ларіна за підсумками зустрічі з керівниками релігійних організацій області 24 червня 2011 року. Дано доручення відповідальним особам врегулювати правові документи на землю релігійних організацій; залучати представників релігійних організацій до реалізації заходів із захисту суспільної моралі, з утвердження здорового способу життя, профілактичної роботи по боротьбі з наркоманією, алкоголізмом, іншими негативними явищами у молодіжному середовищі; сприяти релігійним організаціям у проведенні благодійних та милосердницьких акцій.    У роботі комісії взяли участь начальники управлінь та відділів виконкому, які співпрацюють з релігійними організаціями.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 679 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0