10:49 Забезпечення якісним лікуванням, необхідними ліками ветеранів ВВ війни буде виконуватися як на рівні місцевої влади, так і на рівні держави | |
![]() 28 жовтня, в День визволення України від німецько-фашистських загарбників, міський голова І.Б.Крижановський відвідав ветеранів Великої Вітчизняної війни що перебувають на лікуванні у центральній районній лікарні та у відділковій лікарні ім. А.В.Лисенка.
«Крім шпиталів ми започаткували ще створення відповідних палат для ветеранів - практично в усіх лікарнях нашої країни. Ми слідкували і будемо слідкувати за тим, щоб ви завжди були забезпечені якісним лікуванням, необхідними ліками, і це буде виконуватися як на рівні місцевих органів влади, так і на рівні держави», - заявив Президент України В.Янукович. Про це неоднорозаво підкреслював міський голова І.Крижановський під час спілкування з хворими ветеранами.
"Завдання, яке ставить Глава держави перед органами місцевого самоврядування - покращення медичного обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни, забезпечення якісним лікуванням та необхідними ліками . Міська влада докладатиме всіх зусиль для виконання цього завдання" - сказав міський голова.
![]() У Знам’янці ветерани постійно відчувають піклування міської влади та ветеранської організації. Вже звикли до того, що міський голова знаходить час зустрічатися з ветеранами як і на урочистостях так і за місцем їх проживання. Ось і сьогодні І.Б.Крижановський відвідав ветеранів, що перебувають на лікуванні. Стареньким дуже приємно отримати гостинці, та ще приємніше відчути увагу, теплі підбадьорюючі слова міського голови. Треба зауважити, що у лікарнях створені добрі умови для лікування саме цієї, дуже вразливої та вибагливої категорії населення. З метою забезпечення доступності спеціалізованої медичної допомоги ветеранам на базі ліжкового фонду центральної районної лікарні виділено 14 ліжок (6 палат) для лікування ветеранів війни, а у відділковій лікарні 18 ліжок (8 палат). Для ветеранів, які знаходяться на лікуванні в стаціонарних відділеннях лікарень передбачено витрати на лікарські засоби та на харчування для інвалідів війни, учасників бойових дій, інших категорій та дітей війни. ![]() На території центральної районної лікарні розташована аптека "Ветеран", яка надає 10% знижку на ліки для ветеранів. У місті Знам’янка відкрита соціальна аптека з 5% знижкою на ліки. В ході обласної перевірки щодо створення відповідних умов по медичному обслуговуванню ветервнів війни, Знам’нка посіла ІІІ місце в області – а це, дуже гарний показник. ![]() Ветерани з вдячністю спілкувалися з міським головою, дякували за увагу міській владі та, звичайно, медичному персоналу що ними опікується. І.Б.Крижановський привітав ветеранів із 69-ю річницею визволення України, побажав усім здоров’я, сімейного затишку та ясного мирного неба. | |
|