П`ятниця, 03.05.2024, 02:07

Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Забезпечення населення продукцією належної якості та за доступними цінами - одне з основних завдань Глави Держави

З метою виконання завдань, визначених Президентом України Віктором Януковичем, обласною програмою «Центральний регіон – 2015», розширення присутності товарів місцевого виробництва та на виконання розпорядження голови ОДА про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське», головною метою якого є створення умов для задоволення потреб населення міста у товарах і продукції належної якості і за доступними цінами, підтримуючи місцевих товаровиробників, міський голова прийняв участь у проведені рейду – перевірки торгівельних точок – учасників проекту «Купуй Кіровоградське».

Під час проведення рейду основна увага зверталася на продукцію соціального значення, обстеження на наявність цінників на товарах, зовнішнього вигляду продавців, рекламних матеріалів проекту, обізнаності продавців у продукції та значущості зазначеного проекту, стану оформлення вивісок з назвами та режимом роботи, викладання товару на вітринах та холодильному обладнанні.

Найактивнішими учасниками даного проекту, який реалізується в місті, з 2011 року, є : ТОВ "Агропродукт”, фірмові кіоски ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань"; магазин та відділ "Вироби Соколівського м’ясокомбінату», магазини "Слав`яночка", магазин та відділ ТОВ "Черняхівські ковбаси"; магазин "Імперія" ; магазини «Пан Халявський»; магазин "Престиж” ; торгівельні павільйони "Фазенда” .

Найбільш поширеними є товари торгових марок: "Королівський смак", "Формула смаку", "Ласка", "Ятрань", "Сонола", "ВК і К"; "Черняхівський м»ясопереробний комплекс", "Українські ковбаси", "Ярунь", Кіровоградський хлібозавод, Олександрійський хлібозавод, ВАТ «Олександрійський цукровий завод», ТОВ «Агропродукт»; «Мрія».

До кінця 2013 року планується збільшення переліку учасників проекту «Купуй Кіровоградське» шляхом відкриття двох торгівельних павільйонів ПП «ВК і К».

За підсумками проведеного рейду міський голова відзначив, що проблемними питаннями в реалізації програми «Купуй Кіровоградське» на сьогоднішній день залишаються питання щодо: низької ініціативи товаровиробників щодо просування власної продукції на споживчий ринок, відсутність налагодженої системи маркетингу, реклами та неврегульованість форм розрахунків та доставки продукції товарів місцевих товаровиробників.

«Покращення якості продукції, забезпечення населення продукцією за доступними цінами, збільшення обсягів виробництва харчової продукції - одне з основних завдань , визначених Президентом України В.Януковичем – підкреслив міський голова І.Крижановський.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 997 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0