Середа, 24.04.2024, 21:53

Головна » 2011 » Липень » 19 » Задля покращення міських територій
Задля покращення міських територій

12        Перший заступник міського голови В.Джулай провів нараду із начальником управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Брунцвік, начальником відділу «Спецінспекція» В.Лобовим, керівниками комунальних підприємств міста. Він проінформував учасників наради із станом виконання міського бюджету та Закону України «Про доступ до публічної інформації». Уточнено перелік вулиць міста, на яких протягом 2011 року проводитимуться роботи по ремонту зовнішнього освітлення за рахунок субвенції із Державного бюджету. У зв’язку із святкуванням Дня міста дано доручення начальнику відділу «Спецінспекція» В.Лобову забезпечити контроль за прибиранням прибудинкових територій будинків, які відмовилися від послуг КП «ЖЕК №1», а КП «Шляховик» (нач. Л.Лаптєва ) забезпечити проведення робіт по ліквідації забур’яненості у місті.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 631 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0