Субота, 04.05.2024, 14:51

Головна » 2014 » Березень » 31 » Загальна нарада з керівниками комунальних підприємств, керівникам установ та організацій міста
Міський голова Ігор Борисович Крижановський провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств, керівникам установ та організацій міста, начальниками управлінь та відділів міськвиконкому.

Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови, даних на минулій планірній нараді. Начальник фінансового управління міськвиконкому Іваськів Т.А. прозвітувала про стан виконання міського бюджету. Виконання бюджету на 28.03.2014 р. склало 92%, недостатнє фінансування ресурсів по загальному фонду склало майже 1 млн. 400 тис. грн. В розмірі 797 тис. грн. оформлена короткострокова позичка для виплати заробітної плати, надходження якої очікується 31.03.2014 р., в разі надходження у повному обсязі буде профінансована заробітна плата усіх працівників бюджетної сфери. Відповідно до розпорядження КМУ та голови ОДА були розроблені та прийняті на виконання заходи, щодо наповнюваності місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів усіма учасниками бюджетного процесу.

Перед керівниками комунальних підприємств міста міським головою поставлено завдання щодо продовження контролю за повним погашенням заборгованості по заробітній платі КП «Шляховик»; забезпечити контроль за виконанням робіт по утриманню доріг та поточному ремонту мереж зовнішнього освітлення; контролювати виконання робіт з благоустрою міста; забезпечити проведення суботників; виконати роботи по поточному ремонту внутрішньобудинкових мереж електропостачання згідно заяв мешканців міста; забезпечити прибирання прибудинкової території, сміттєвих майданчиків, вивіз ТПВ на сміттєзвалища; постійно проводити юридичну роботу з боржниками; виконати ремонт контейнерів із сміттєвих майданчиків та косметичний ремонт 2-го під’їзду житлового будинку по вул. Калініна, 112; провести ремонті роботи мереж зовнішнього освітлення вул. Матросова, Кіровоградська, Р. Люксембург, Володарського; виконати роботи по оформленню документації тендеру з закупівлі паливомастильних матеріалів; виконати роботи по прибирання закріпленої території по вул. Фрунзе; контролювати належне прибирання місця демонтажу системи опалення тепломережі; відновити зовнішнє освітлення вулиць Чайковського та Червоноармійська.

Серед завдань, поставлених міським головою І.Крижановським під час наради, є також: ввести в експлуатацію каналізаційний колектор по вул. Жовтнева–Свердлова та насосну станцію підвищеного тиску системи автоматичного управління по вул. Матросова, 28; прискорити процедуру продажу об’єкту нерухомості по вул. Петровського, 5; контролювати та забезпечити дотримання правил торгівлі біля КП «Ринокторгсервіс», та по вул. Привокзальній, 2 щодо заборони стихійної торгівлі, дотримання підприємцями умов договору, правил торгівлі та санітарних правил; забезпечити належне виконання програм «Купуй Кіровоградське», соціальні відділи, соціальні магазини; забезпечити на належному рівні проведення державних та місцевих свят; забезпечити підготовку виборчих дільниць до належного проведення виборів.

На виконання поставлених завдань дані окремі доручення керівникам структурних підрозділів міськвиконкому, установ та підприємств.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 962 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3