П`ятниця, 26.04.2024, 03:21

Головна » 2015 » Червень » 3 » Загальна нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста
Загальна нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста

Міський голова Крижановський І. Б. провів загальну нараду з керівниками підприємств, установ  та організацій міста, начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Заступник начальника фінансового управління О. Лепетко проінформувала присутніх по те, що доходи загального фонду міського бюджету станом на 01.06.2015р. при плані 24 225,8 тис. грн.. виконані на 26 347,9 тис. грн.., або на 108,8%. За травень  при плані 4 863,8 тис. грн. - виконані  5 402,0 тис. грн.., або на 111,1%. Кредиторська заборгованість по заробітній платі, енергоносіях та харчування (в дитячих садочках та школах) відсутня. За травень 2015 року заробітна плата профінансована в розмірі – 5 327,9 тис. грн., харчування - 162,5 тис. грн.., оплата енергоносіїв - 100,5 тис. грн.

Начальник УМА та ЖКГ  Л. Лаптєва, керівники комунальних підприємств міста доповіли про виконання доручень міського голови, даних на минулій загальноміській нараді. Зазначено, що виконано поточний ремонт покрівлі житлових будинків: Жовтнева,33, Привокзальна, Луначарського,34, Гагаріна,11, Фрунзе,85, Привокзальна,15, Глібка,6, - загальною площею 350 м2. Розпочато  капітальний ремонт покрівлі житлового будинку Жовтнева,12. Виконано косметичний ремонт під’їздів житлових будинків Жовтнева,51 та Чайковського,30 за умови співфінансування. Продовжується дорожня розмітка пішохідних доріжок. Встановлено дитячі майданчики на території ЗОШ № 3 та в парку відпочинку.

Начальник управління соціального захисту населення А.Волошина доповіла про своєчасну виплату державних соціальних допомог, компенсацій, пільг та субсидій населенню міста та зазначила, що всі соціальні допомоги за травень виплачені в повному обсязі. Крім цього, продовжується робота з вимушеними переселенцями з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.  Так, станом на 02.06.2015 на обліку в УСЗН перебуває 419 осіб (288 сімей). З них довідки про взяття на облік взяли 329 особи. Триває робота по призначенню житлових субсидій.

Заступник начальника відділу освіти Н.Черкас доповіла про те, що  30 травня 2015 року 107 випускників 11-х класів отримали атестати. Цього року 3 випускники отримали золоту медаль і 3 – срібну. З 02.06.2015 розпочато Державну підсумкову атестацію для учнів 9-х класів. На 10-11 червня заплановано вручення свідоцтв. З 02-19 червня 2015 року триватиме оздоровча кампанія для учнів загальноосвітніх закладів. Працюватимуть 5 оздоровчих таборів.

Серед завдань, поставлених міським головою І.Б..Крижановським під час наради, є проведення рейдів по перевірці дотримання Правил благоустрою спільно з працівниками Знам’янського МВ УМВС; здійснення контролю за повнотою сплати акцизного податку з підакцизних товарів; здійснення контролю за погашенням заборгованості за спожиті енергоносії.

На виконання поставлених завдань дані окремі доручення керівникам структурних підрозділів міськвиконкому, установ та підприємств.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 899 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.5/8