П`ятниця, 29.03.2024, 10:33

Головна » 2011 » Жовтень » 3 » Загальна нарада з керівниками структурних підрозділів
Загальна нарада з керівниками структурних підрозділів
12       Міський голова І.Крижановський провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками установ та організацій міста, начальниками управлінь та відділів міськвиконкому. Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови, даних на минулій планірній нараді.
Рябов О.М. - керівник КП «Теплових мереж», проінформував, що проведено гідравлічне випробування теплових мереж, проведено технічне діагностування котлів, роботи по діагностуванню профінансовано у повному обсязі, пакети документів в ЗУЕГГ для відновлення теплопостачання оформлені, продовжується робота по оформленню обласних інспекціях пакетів документів для дозволу на пуск природного газу.
Серед основних завдань, поставлених перед керівниками міським головою, завершення процедури закупівель за державні кошти по придбанню комунальної техніки; замовлення та виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення м.Знам’янка»; укладення договору на закупівлю робіт за державні кошти по об'єкту «Реконструкція системи теплопостачання приміщень ЗОШ №3 в м.Знам’янка»; наведення порядку на прибудинкових територіях; подання на затвердження до управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства перспективного плану освітлення, грейдерування, інших заходів на 2012 рік; завершення підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період; забезпечення придбання приладів опалення для малозабезпечених та пільгових категорій громадян, визначених рішеннями виконавчого комітету Знам'янської міської ради, за наявного бюджетного фінансування; подання на затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів графік заповнення внутрішньо будинкових систем теплопостачання водою.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 831 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0