Четвер, 28.03.2024, 15:26

Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка відзначила свій 60-літній ювілей
П’ятниця 6 жовтня 2017 року для учнівсько-педагогічного колективу ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка був по-особливому урочистим і радісним, адже школа відзначала свій 60-літній ювілей

Привітати вчителів, дітей і батьків прийшли численні гості. Серед них: міський голова Сергій Іванович Філіпенко, перший заступник міського голови Валентина Григорівна Загородня, заступник начальника відділу освіти Наталія Леонідівна Черкас, головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Миколаївна Попова..

Звертаючись до дітей і дорослих, міський голова Сергій Іванович Філіпенко сказав: «Сьогодні школа зберігає кращі традиції всіх часів і примножує свій творчий і науковий потенціал. Ми пишаємося досягненнями її учнів і майстерністю персоналу".

Вітаючи всіх учасників урочистого зібрання, ветеранів педагогічної праці, учнів всіх поколінь з ювілеєм школи міський голова С.Філіпенко побажав щоб працелюбність, небайдужість, любов до рідної школи завжди надихали кожного з учасників навчально-виховного процесу на нові звершення, нові успіхи.

За традицією, школа-іменинниця отримала гарні подарунки. Тож директор школи Солонько Наталія Віталіївна отримала від очільника міста ноутбук та сертифікат на встановлення спортивного майданчика.

З теплими словами до присутніх звернулася заступник начальника відділу освіти Черкас Н.Л., яка привітала ювілярів з такою визначною датою та побажала невичерпного творчого потенціалу, ентузіазму, високих досягнень і великої витримки впродовж всього року.

Випускники школи різних років випуску з вдячністю згадували шкільні роки.

Директор школи Солонько Н.В. у своєму виступі, привітала всіх присутніх із визначною для школи і міста датою, побажала всім успішного навчального року. Особливо теплі слова прозвучали на адресу ювілейного набору першокласників та учнів одинадцятого класу – 60 випуску школи.

Під час урочистої лінійки відзнаки виконавчого комітету Знам’янської міської ради та міського відділу освіти отримали кращі педагогічні працівники школи.

Впродовж святкового заходу було сказано немало теплих слів, урочистих промов. Діти дарували квіти вчителям та почесним гостям, читали вірші.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1000 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1