Четвер, 20.06.2024, 23:46
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2014 » Лютий » 24 » Зайнятість – складова соціальної справедливості
11:09
Зайнятість – складова соціальної справедливості
 
12
20 лютого в Україні відзначався Всесвітній день соціальної справедливості. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році для привернення уваги громадськості до вирішення таких значущих питань як соціальний захист населення, рівність прав жінок і чоловіків у різних галузях життєдіяльності, подолання бідності та підвищення рівня добробуту. Одним із найважливіших чинників, який формує соціальну справедливість, є створення можливостей для зайнятості громадян.

Тому в рамках міжнародного Дня соціальної справедливості Знам’янський міськрайонний центр зайнятості організував низку соціально-спрямованих заходів: день відкритих дверей центру зайнятості, виїзну акцію для учнівської молоді ЗОШ №6, ярмарок вакансій, профорієнтаційний урок для учнівської молоді, профінформаційний семінар для працівників закладів освіти, семінар «Нова робота після перерви», семінар «Особливості зайнятості молоді», семінар «Знайдемо роботу разом», семінар з питань організації зеленого туризму.
  
12
Для забезпечення справедливих підходів у наданні соціальних послуг служба зайнятості залучає соціальних партнерів, з якими веде активний взаємовигідний діалог у вирішенні проблем зайнятості. Для обговорення взаємодії у розв’язанні проблем зайнятості жінок було проведено засідання «круглого столу» за участю представників управлінь соціального захисту населення міста та району, завідуючої відділом молоді та спорту міського виконавчого комітету та голови Знам’янського міського інформаційно-освітнього жіночого клубу. 

Учасники засідання «круглого столу» були ознайомлені з інформацією про стан ринку праці, положеннями Закону України «Про зайнятість населення». З інформацією про роботу жіночого клубу та проведенню програм підтримки жінок, в тому числі згідно проекту «Турбота про жінку-впевненість у майбутньому» виступила голова Знам’янського інформаційно-освітнього жіночого клубу Громова В.В..

Представники управлінь соціального захисту населення, та працівники центру зайнятості обговорювали шляхи досягнення ефективного соціального діалогу задля формування справедливо влаштованого суспільства, яке забезпечить усім своїм членам рівні права і можливості.

Головний спеціаліст відділу
взаємодії з роботодавцями
Компанієць Л.М.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 773 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1

Кировоград: новости и сайты