Понеділок, 20.05.2024, 12:57

Головна » 2012 » Листопад » 14 » Захист проекту розділу "Кіровоградщина – регіональний розвиток"
Захист проекту розділу "Кіровоградщина – регіональний розвиток"
12          13 листопада 2012 року в головному управлінні економіки Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулася співбесіда з першим заступником міського голови В.Джулаєм та начальником управління економіки та власності міськвиконкому Л.Нестеренко із захисту проекту розділу "Кіровоградщина – регіональний розвиток" проекту програми щодо розвитку міста Знам'янки у 2013 році.
           Проект програми соціально-економічного розвитку включає такі розділи:
" Основні напрямки розвитку міста", " Модернізація структури"; "Підвищення стандартів життя населення"; "Поліпшення бізнес-клімату й залучення інвестицій".
            Володимир Олександрович проінформував комісію про стан соціально-економічного розвитку міста за 2012 рік, ознайомив із основними завданнями соціально-економічного розвитку Знам’янки на 2013 рік.
             Після захисту проекту програми соціально-економічного розвитку міста в головному управлінні економіки Кіровоградської обласної державної адміністрації Знам'янським міськвиконкомом розпочато підготовку даного проекту на розгляд сесії міської ради.
              З метою врахування думки і пропозицій виборців всі бажаючі мешканці міста мають можливість внести свої пропозиції та зауваження до проекту соціально-економічного розвитку міста до 1 грудня поточного року, які будуть враховані міською радою під час затвердження відповідної програми.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 644 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0