Середа, 03.07.2024, 08:22

Головна » 2014 » Грудень » 2 » Заходи до 71-ї річниці від Дня визволення смт.Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників
Вже стало доброю традицією - напередодні святкування річниці від Дня визволення смт.Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників проводити в селищі шахово-шашковий турнір та баскетбольний матч між учнями Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст.№ 7.

Ось і цього року 26 листопада у приміщенні селищного Будинку культури відбувся шахово-шашковий турнір між учнями ЗШ № 6 та ЗШ № 7.

Перед присутніми виступив селищний голова Філіпенко С. І., який побажав всім миру, здоров’я, успіхів, а гравцям - удачі в турнірі. Також Сергій Іванович відмітив, що всі ці змагання проводяться не тільки, щоб визначити кращих гравців, вони приурочені річниці визволення нашого селища від німецько-фашистських загарбників.

По завершенню турніру суддівською комісією були підведені підсумки та визначені переможці. Ними стали :
По шахам серед дівчат - І місце – Пожар Ксенія,
ІІ місце – Берегова Вікторія,
ІІІ місце – Науменко Валерія,

По шахам серед юнаків - І місце – Калашніков Михайло,
ІІ місце – Бабанський  Євген,
ІІІ місце – Акімов Сергій,

По шашкам серед дівчат – І місце – Шмуратова Катерина,
ІІ місце – Колтак Діана,
ІІІ місце – Лавріненко Аліна,

По шашкам серед юнаків - І місце – Сергієнко Олександр,
ІІ місце – Савицький Віктор,
ІІІ місце – Бобров Денис.

У командному заліку наступні результати: гравці ЗШ № 6 зайняли І місце з шашок, а ЗШ № 7 – І місце з шахів.
Наступного дня, 27 листопада в приміщенні спортивного залу Знам’янської ЗШ № 7 відбувся баскетбольний матч між учнями ЗШ № 6 та ЗШ № 7 за перехідний Кубок селищного голови.

Перед початком матчу ведуча заходу (педагог-організатор ЗШ № 7 Косенко О.М.) надала слово селищному голові Філіпенку С.І., який побажав гравцям перемоги та вручив подарунок – баскетбольну форму. Сергій Іванович відмітив: «Цей подарунок – від Знам’янської Другої селищної ради та від підприємців селища. Серед всіх підприємців найбільшу фінансову допомогу для придбання форми надав випускник ЗШ № 7, голова селищної спілки підприємців Єрохін Микола Володимирович. Я пропоную вам перед початком гри перевдягнутися у нову форму. Грайте та перемагайте.»

На матч було запрошено почесних гостей: ветерана праці, колишнього вчителя фізичної культури ЗШ № 6 Григор’єва Анатолія Володимировича, ветерана праці, тренера Комплексної  ДЮСШ Добрянського Миколу Аврамовича та тренера Комплексної ДЮСШ Брижицьку Світлану Владиславівну.

Дуже вболівали за своїх гравців учні ЗШ № 7, які підготували і спортивні «кричалки», і різнокольорові хусточки.
Після запальної та непередбачуваної гри, в якій здобула перемогу збірна ЗШ № 6, відбулося нагородження команд. Селищний голова Філіпенко С.І. та Григор’єв А.В. вручили учасникам грамоти. Кращими гравцями було визначено: від команди ЗШ № 6 – Стороженко Микиту, від команди ЗШ № 7 – Єременко Аміра. Також, традиційно діти отримали солодощі від ПП «Слов’яночка».

І, як завжди, спільне фото двох команд разом із селищним головою на добру згадку.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 945 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2